Lönekonferenser 2025
Lönekonferens Stockholm
Varje år bjuds representanter för våra lokalavdelningar in till våra lönekonferenser, som syftar dels till att sammanfatta erfarenheterna från årets löneöversyn, dels till att samla oss inför nästa års löneöversyn.
2025 års upplägg
Nytt för i år är att vi erbjuder två fysiska lönekonferenser – en i Lund och en Stockholm. Därutöver kommer vi att erbjuda en digital konferens. Att vi prövar med denna modell i år beror på att det inkommit önskemål från flera håll att kunna delta digitalt. Vår förhoppning är förstås att så många som möjligt ska kunna vara med fysiskt, men det viktigaste är att ni kan delta i någon form.
Anmälan
Meddela Anna Cestar vem eller vilka från avdelningen som kommer och till vilken konferens senast den 1 september så återkommer vi med en kalenderinbjudan.
Frågor?
Kontakta Anna Cestar,
08-545 159 83
anna@tjanstetandlakarna.se